Ziņas

Latvijas Audžuģimeņu biedrība organizē akciju „Ziemassvētku eņģeļi”

Ziemassvētku vecītis uzsācis savu rosīšanos, lai piepildītu dāvanu maisu ar dāvanām, prieku, laimes sajūtu, un saldumiem, kas priecēs bērnu mazās sirsniņas. Lai palīdzētu ziemassvētku vecītim Latvijas Audžuģimeņu biedrība organizē akciju „Ziemassvētku eņģeļi”. Lai arī šobrīd publiskajā telpā klīst runas, ka Ziemassvētku svinēšana būs jāatceļ, lai ierobežotu COVID-19 vīrusa izplatību, tomēr neviens likums nevar atcelt bērniem gaidīšanas prieku un ticību Ziemassvētku brīnumam. Šogad Jaungada svētku pasākumu neplānojam sakarā ar esošo situāciju un COVID-19  vīrusa ierobežošanas pasākumiem, tāpēc dāvaniņas un saldumi sasniegs katru bērnu individuāli. Tāpat mēs vēlamies iepriecināt gandrīz 200 ģimenes, kuras audzina pieņemtos bērnus, ar pārtikas groziņiem uz Ziemassvētkiem.

            Mēs lūdzam ikvienu iesaistīties un atbalstīt mūsu akciju, kā arī palīdzēt izplatīt informāciju par šo akciju.  Mēs ļoti gaidām uzņēmumus vai individuālus ziedotājus (katru pēc savām spējām), kas vēlētos palīdzēt īstenot mūsu ieceri un kļūt  par daļu no šīs akcijas, kuras mērķis ir sagādāt nedaudz prieka Ziemassvētkos audžu bērniem un audžuģimenēm.

Ja Jums ir iespēja ziedot, lūdzam mantiskos ziedojumus nogādāt līdz LAB birojam Rīgā, Pērnavas ielā 62, trešajā stāvā iepriekš sazinoties ar biedrības vadītāju Ilzi Golveri pa sekojošu Tālr. Nr. 26004103.

Finansiālu atbalstu lūdzam ieskaitīt biedrības kontā. Konta Nr. LV79PARX0000233751014 ar norādi „Ziemassvētku eņģeļi”.

 

— 6. novembris 2020