Ziņas

Latvijas Audžuģimeņu biedrība organizē akciju „Ziemassvētku eņģeļi”

Ziemassvētku vecītis uzsācis savu kārtējo rosīšanos, lai piepildītu dāvanu maisu ar dāvanām, prieku, laimes sajūtu, un saldumiem, kas priecēs bērnu mazās sirsniņas. Lai palīdzētu ziemassvētku vecītim Latvijas Audžuģimeņu biedrība organizē akciju „Ziemassvētku eņģeļi”. Šogad Jaungada svētku pasākumu neplānojam sakarā ar esošo situāciju un COVID-19  vīrusa ierobežošanas pasākumiem, tāpēc arī šogad dāvaniņas un saldumi sasniegs katru bērnu individuāli. Tāpat mēs vēlamies iepriecināt gandrīz 200 ģimenes, kuras audzina pieņemtos bērnus, ar pārtikas groziņiem uz Ziemassvētkiem.

            Mēs lūdzam ikvienu iesaistīties un atbalstīt mūsu akciju, kā arī palīdzēt izplatīt informāciju par šo akciju.  Mēs ļoti gaidām uzņēmumus vai individuālus ziedotājus (katru pēc savām spējām), kas vēlētos palīdzēt īstenot mūsu ieceri un kļūt  par daļu no šīs akcijas, kuras mērķis ir sagādāt nedaudz prieka Ziemassvētkos audžu bērniem un audžuģimenēm.

Ja Jums ir iespēja ziedot, lūdzam mantiskos ziedojumus nogādāt līdz LAB birojam Rīgā, Pērnavas ielā 62, trešajā stāvā iepriekš sazinoties ar mūsu koordinatori Aivu Baufali pa sekojošu Tālr. Nr. 22017139.

Finansiālu atbalstu lūdzam ieskaitīt biedrības kontā. Konta Nr. LV79PARX0000233751014 ar norādi „Ziemassvētku eņģeļi”.

 

— 25. novembris 2021