Projekti

Ģimeniskā aprūpe - drošais pamats bērna attīstībai nr.17

Pirms Valentīndienas nedēļā tika organizēts jauniešu tematiskais vakars par Itāliju. Par valsti, kura lielākoties visiem asociējas ar romantisko mīlestību. 

Tikšanās laikā daudz tiks runāts par mīlestību. Kāpēc mēs vispār svinam Valentīndienu un kāpēc tieši 14.februārī?Leģenda vēstī, ka diena nosaukta priestera, svētā Valentīna vārdā, kurš 3. gadsimtā dzīvoja Romā. Tā laika imperators Klaudijs II uzskatīja, ka armijā jāiesauc neprecētie vīrieši, tāpēc viņš jauniem vīriešiem aizliedza precēties. Svētais Valentīns tam nepiekrita un laulāja jaunos mīlētājus slepeni. Viņu pieķēra, arestēja un 270. gada 14. februārī sodīja ar nāvi. Stāsta, ka, atrazdamies cietumā, svētais Valentīns iemīlējies cietumsarga meitā, kas viņu apciemojusi. Pirms nāves Valentīns viņai uzrakstīja zīmīti, ko parakstīja ar vārdiem “Tavs Valentīns”. Šī frāze ir izplatīta līdz pat mūsdienām.

Dalībnieki dalījās ar pārdomām, kas viņiem saistās ar vārdu "mīlestība". Veidoja picu - kolāžu ar lietām, par ko viņi mīl paši sevi. Izrādās, mums ir daudz - interesanti hobiji, katram savs izskats, dažādas prasmes un talanti, pozitīvas rakstura īpašības u.tt.Vakarā noslēgumā dalībnieki tika siltām, īstām picām no "FLY PIZZA".

Pasākums tika rīkots projekta "Ģimeniskā aprūpe-drošais pamats bērna attīstībai" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija  

— 8. februāris 2016