Projekti

Ģimeniskā aprūpe drošais pamats bērna attīstībai nr.8

Viena no šī gada LAB aktualitātēm ir pārgājieni – ar komandas saliedēšanas uzdevumiem, ar fiziskiem pārbaudījumiem vai vienkārši atpūtai. Idejas ir daudz. Daļa no tām tiek realizētas, daļa paliks kā ieceres nākotnei.

Mūsu garākais pārgājiens tiek plānots no Melnsila uz Kolkas ragu un atpakaļ. Vēl jāatceras, ka ceļojuma galapunkti ir Rīgas sabiedriskā autoosta, tātad mūsu maršuts ir Rīga – Melnsils – Kolkasrags – Melnsils – Rīga.

Tāls pārgājiens tiek plānots arī rudenī Liepājā, kad ceļojuma laikā dosimies arī uz Karostas Cietumu. Paldies jauniešiem, kuri aktīvi iesaistās gājienu plānošanā un īstenošanā.

Mūsu grandiozākais plāns ir Latvijas jūras robežas apstaigāšana, kas ir plānojama uz vairākiem gadiem, ja vien palīgā netiks ņemti divriteņi.

Tūrisma aktivitātes un pārgājieni tiek īstenoti projekta „Ģimeniskā aprūpe – drošais pamats bērna attīstībai” ietvaros. Kopumā projekta ietvaros tiek plānotas vismaz 15 tikšanās reizes, kurās ir ietverta gan pārgājienu plānošana, gan izbaudīšana. Mācību gada laikā tās parasti ir pēcpusdienas, sākot no plkst.16.00., vasarā laiks var tikt mainīts.

Par projekta aktivitātēm sīkāku informāciju varat iegūt sazinoties ar projekta vadītāju.

Saziņa ir iespējama e-pastos, www.draugiem.lv, www.facebook.lv, arī vienkārši sazvanoties. Mēs cenšamies atbildēt pēc iespējas ātrāk, taču ir iespējams, ka tieši tajā brīdī ir veicami citi darbi, tad mazliet ir tomēr jāpagaida.

Projekts tiek īstenotas sadarbībā ar projekta partneriem Linnea Kompetansesenter (Norvēģija) un Vecumnieku sociālo dienestu. Projektu ”Ģimeniska aprūpe - drošais pamats bērna attīstībai” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

— 16. aprīlis 2015