Projekti

Ģimeniskā aprūpe-drošais pamats bērna attīstībai nr.9.

Bērniem un jauniešiem no LAB ģimenēm ir pieejamas sociālā darbinieka e-konsultācijas. Projekta „Ģimeniskā aprūpe – drošais pamats bērna attīstībai” ietvaros jau kopš rudens ir iespējams saņemt profesionālu atbalstu.

Kādās situācijās konsultācijas ir pieejamas? Ja ir problēmas un nesaskaņas ar draugiem, klasesbiedriem, skolotājiem, vecākiem, radiniekiem, vai kādu citu personu. Ja ir šaubas un neziņa kā rīkoties saspīlētā situācijā. Ja ir idejas, bet nezini vai un kā tās realizēt. Ja jūties slikti un ir vajadzīgs atbalsts. Ja ir tik mežonīgs prieks, ka vajag ar kādu dalīties. Ja esi apjucis un nav ne jausmas kā jūties un ko darīt. Protams, ir iespējamas arī citas situācijas, kad gribas tikt uzklausītam.

Saziņa ir iespējama e-pastos, www.draugiem.lv, www.facebook.lv  (LAB profils), telefona aplikācijās, arī vienkārši sazvanoties. Mēs cenšamies atbildēt pēc iespējas ātrāk, taču ir iespējams, ka tieši tajā brīdī ir veicami citi darbi, taču tad kopīgi vienosimies par laiku. Sarakstes norises laiks ir atkarīgs no konkrētās situācijas. Tā var būt stunda un tas var būt arī tikai viens jautājums

Par e-konsultācijām un citām projekta aktivitātēm sīkāku informāciju varat iegūt sazinoties ar projekta vadītāju: aiga@labiedriba.lv

Aktivitātes tiks īstenotas sadarbībā ar projekta partneriem Linnea Kompetansesenter (Norvēģija) un Vecumnieku sociālo dienestu. Projektu ”Ģimeniska aprūpe - drošais pamats bērna attīstībai” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

— 6. maijs 2015